Architektura Wnetrz

Architektura Wnetrz

W projektowanie estetycznego wyrazu https://www.facebook.com/designboxmarta?fref=ts wnętrza jestem kompletnie zaangażowana - z sercem włącznie. Proces ten dopełniam doswiadczenie o nowych trendach i technologiach, którą stale poszerzam. Projektowanie jest dla mnie rowniez symbiozą kreatywności i technicznego myślenia, której następstwem są funkcjonalne i piękne wnętrza, służące człowiekowi. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dostosowując go do możliwości finansowych klientów oraz wsłuchując się w ich potrzeby. Na pierwszym miejscu zawsze stoi człowiek. Przestrzeń jest dla niego. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 693 706 837 lub odwiedzenie mojej witryny dostepnej pod adresem http://www.designbox-projekt.com .
Jako projektant wnętrz uwielbiam rozświetlone, lekkie i nowoczesne pomieszczenia lecz żadnego stylu nie faworyzuję. Kazde pomieszczenie ma bowiem indywidualny charakter
i swoją oryginalną historię, której wydobywanie i współtworzenie jest dla mnie pasja. Różnorodność jest najlepszą cechą życia.

If you liked this article and you would certainly such as to receive more facts pertaining to projektant wnetrz kindly check out the site.

Solicitud de presupuesto

Áreas de Negocio